Žehlička ETA Tiara II 3269 90000 čierna + Doprava zadarmo ETA

Žehlička ETA Tiara II 3269 90000 čierna + Doprava zadarmo

59.00 €

Najpredávanejšie Žehlička ETA Tiara II 3269 90000 čierna + Doprava zadarmo od spoločnosti ETA - tento artikel je v tento okamih v bombastické akcii za 59.00 €. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Naplníte Ak košík tovarom nad tridsať euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Značka: 
SKU: 8590393289523
Do obchodu

Popis

ETA

Naparovacia žehlička Tiara II ETA326990000 v elegantnom a modernom prevedení vám bude veľkým pomocníkom pri žehlení veľkého množstva bielizne. S príkonom 2600 W sa žehlička zahreje veľmi rýchlo na svoju prevádzkovú teplotu bez zdĺhavého čakania. Vďaka vysokému príkonu má výkonnejšiu tvorbu pary s minimálnymi výkyvmi prevádzkovej teploty pri žehlení. Svetelná signalizácia informuje obsluhu o dosiahnutí nastavenej teploty.
Žehličku môžete využiť aj ako suchú žehličku pri vypnutí pary. So žehličkou je veľmi príjemné žehlenie vďaka ergonomicky tvarovanej rukoväti. Pre maximálny luxus je žehlička vybavená extra dlhým 3 m napájacím káblom navyše osadeným výkyvným kĺbom, ktorý chráni kábel pred poškodením. Kábel je možné po ukončení žehlenia rýchlo navinúť na zadnú časť a potom bezpečne odložiť žehličku na stojan do odkladacej polohy.

Naparovacia žehlička, ktorá prekvapí
Pokiaľ sa objavujú záhyby na šatách, či obleku, s radosťou využijete naparenie s výdajom 40 g/min., ktoré je možné navýšiť parným impulzom až na 140 g/min.. Toto naparenie je možné použiť pre vertikálne naparovanie látok, ktoré bielizeň narovná bez nutnosti kontaktu so žehliacou plochou.
Funkcia DRIP STOP zabraňuje nechcenému odkvapkávaniu vody pri znížení teploty. Vďaka zásobníku na vodu o objeme 450 ml budete môcť vyžehliť väčší objem odevov naraz bez doplňovania vody behom žehlenia.

Žehlička s bohatými funkciami pre jednoduché žehlenie
Špeciálna hliníková doska s povrchovou úpravou ELOXIUM je tvorená prirodzenou oxidáciou hliníka, vďaka ktorej má jedinečné vlastnosti. Jedná sa o bleskovú vodivosť tepla, optimálne rozloženie teploty po žehliacej ploche, nepriľnavosť, kĺzavosť a v neposlednej rade aj odolnosť proti poškrabaniu. So žehličkou Tiara II bude žehlenie jedna radosť.
Samozrejmou funkciou žehličky Tiara II je systém odvápňovania ANTI CALC, ktorý zabráni usadzovaniu vodného kameňa a predĺži tak životnosť vašej žehličky. Ďalšou je samočistiaca funkcia SELF CLEAN určená pre kompletné čistenie vnútornej konštrukcie žehličky. Funkciu kropenia nepochybne využijete na nepoddajné a pokrčené látky. Ďalej disponuje bezpečnostnou elektronikou AUTO - SHUT OFF, ktorá vyhodnocuje polohu žehličky a zaistí automatické odpojenie od elektrickej siete v prípade prevrhnutia alebo pri dlhšej nečinnosti. Ochráni vašu domácnosť pred požiarom alebo ušetrí elektrickú energiu..

Parametre tovaru Žehlička ETA Tiara II 3269 90000 čierna + Doprava zadarmo

Názov: Žehlička ETA Tiara II 3269 90000 čierna + Doprava zadarmo

EAN: 8590393289523

Výrobca: ETA

Typ žehličky: naparovacia s káblom

Príkon: 2600W

Žehliaca plocha: Eloxium

Objem nádržky (na vodu): 450ml

Parný ráz: 140g/min

Konštantná para: 40g/min

Systém proti odkvapkávaniu: Áno

Zvislé naparovanie: Áno

Samočistenie: Áno

Odvápňovanie: Áno

Funkcia kropenia: Áno

Bezpečnostné vypínanie: Áno

Dĺžka kábla: 3m

:

:

:

:

:

:

:

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag