Žehlička ETA Victory 1272 90000 vínová + Doprava zadarmo ETA

Žehlička ETA Victory 1272 90000 vínová + Doprava zadarmo

39.00 €

Neodoláte: Žehlička ETA Victory 1272 90000 vínová + Doprava zadarmo čo berieme od značky ETA - tento hit získate s úžasnou cenovkou 39.00 €. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 30 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Vy tak neplatíte nič naviac!

Značka: 
SKU: 8590393258925
Do obchodu

Popis

ETA

Správna voľba pre každú domácnosť
Naparovacia žehlička ETA Victory vo vínovom prevedení okúzli nie jednu gazdinú svojím moderným a elegantným dizajnom. Na jednoduchú a príjemnú manipuláciu je žehlička ETA Victory vybavená ergonomicky tvarovanou a mäkkou rukoväťou, ktorá vám pri žehlení nebude kĺzať v ruke.

Silný výkon a rýchle nahriatie
Dostatočný príkon (2400 W) žehličky ETA Victory zaisťuje veľmi rýchle dosiahnutie prevádzkovej teploty a perfektného výkonu pri tvorbe pary. Dosiahnutie nastavenej teploty žehlenia je oznámené svetelnou signalizáciou. Žehliaca plocha Eloxium premium ľahko kĺže, je nepriľnavá a odolná voči poškrabaniu. Vďaka regulácii teploty a voliteľnej intenzite pary je vhodná pre veľa druhov tkanín. Dokonca môžete funkciu pary vypnúť a použiť žehličku na suché žehlenie. Aj žehlenie na najnižšom stupni teploty nie je pre žehličku ETA Victory problém, je vybavená funkciou DRIP STOP, ktorá zabraňuje nechcenému odkvapkávaniu vody zo žehliacej dosky a teda zabraňuje tvorbe škvŕn. Trvalý výstup pary až 40 g/min. a parný ráz až 160 g/min. zaručuje dokonalé množstvo pary na efektívne odstraňovanie záhybov na vašom oblečení. Samozrejmosťou je aj funkcia kropenia.

Pohodlné nielen žehlenie, ale aj čistenie
Potrebujete si odbehnúť od žehlenia a neviete kam žehličku odložiť? Žehlička ETA Victory je vybavená integrovanou plochou na odkladanie žehličky. Extra dlhý 3 m kábel vám zaistí dosah na celú plochu dosky na žehlenie a komfortné rozpätie, ktoré pri žehlení oceníte. Pre praktické skladovanie môžete navinúť napájací kábel okolo tela žehličky. Vďaka veľkému objemu nádržky 450 ml sa už nebudete musieť zdržovať častým doplňovaním vody a stihnete tak vyžehliť väčšie množstvo prádla.

Čistenie žehličky ETA Victory za vás urobí funkcia SELF CLEAN, ktorá umožní vypustiť nečistoty parnými otvormi spolu s horúcou vodou a tak nezostávajú vo vnútri žehličky. S funkciou ANTI CALC sa nemusíte báť ani usadzovaniu vodného kameňa, pretože práve táto funkcia výrazne eliminuje jeho tvorbu.

Na tento produkt naviac získate predĺženú záruku na žehliacu plochu 3 roky. Predĺženú záruku si registrujte TU .

.

Parametre tovaru Žehlička ETA Victory 1272 90000 vínová + Doprava zadarmo

Názov: Žehlička ETA Victory 1272 90000 vínová + Doprava zadarmo

EAN: 8590393258925

Výrobca: ETA

Typ žehličky: naparovacia s káblom

Príkon: 2400W

Žehliaca plocha: Eloxium

Objem nádržky (na vodu): 450ml

Parný ráz: 160g/min

Konštantná para: 40g/min

Systém proti odkvapkávaniu: Áno

Zvislé naparovanie: Áno

Samočistenie: Áno

Odvápňovanie: Áno

Funkcia kropenia: Áno

Bezpečnostné vypínanie: Nie

:

:

:

:

:

:

:

:

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag