Žehlička ETA Victory 2272 90000 čierna + Doprava zadarmo ETA

Žehlička ETA Victory 2272 90000 čierna + Doprava zadarmo

59.00 €

Toto si zamilujete: Žehlička ETA Victory 2272 90000 čierna + Doprava zadarmo populárneho výrobcu ETA - tento artikel je v tento okamih v neopakovateľnej akcii za 59.00 €. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 30€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Urobte si radosť.

Značka: 
SKU: 8590393258918
Do obchodu

Popis

ETA

Správna voľba pre každú domácnosť
Naparovacia žehlička ETA Victory v čiernom prevedení okúzli nie jednu gazdinú svojím moderným a elegantným dizajnom. Na jednoduchú a príjemnú manipuláciu je žehlička ETA Victory vybavená ergonomicky tvarovanou a mäkkou rukoväťou, ktorá vám pri žehlení nebude kĺzať v ruke.

Silný výkon a rýchle nahriatie
Dostatočný príkon (2600 W) žehličky ETA Victory zaisťuje veľmi rýchle dosiahnutie prevádzkovej teploty a perfektného výkonu pri tvorbe pary. Dosiahnutie nastavenej teploty žehlenia je oznámené svetelnou signalizáciou. Žehliaca plocha Eloxium premium ľahko kĺže, je nepriľnavá a odolná voči poškrabaniu. Vďaka regulácii teploty a voliteľnej intenzite pary je vhodná pre veľa druhov tkanín. Dokonca môžete funkciu pary vypnúť a použiť žehličku na suché žehlenie. Aj žehlenie na najnižšom stupni teploty nie je pre žehličku ETA Victory problém, je vybavená funkciou DRIP STOP, ktorá zabraňuje nechcenému odkvapkávaniu vody zo žehliacej dosky a teda zabraňuje tvorbe škvŕn. Trvalý výstup pary až 40 g/min. a parný ráz až 170 g/min. zaručuje dokonalé množstvo pary na efektívne odstraňovanie záhybov na vašom oblečení. Samozrejmosťou je aj funkcia kropenia.

Pohodlné nielen žehlenie, ale aj čistenie
Potrebujete si odbehnúť od žehlenia a neviete kam žehličku odložiť? Žehlička ETA Victory je vybavená integrovanou plochou na odkladanie žehličky. Extra dlhý 3 m kábel vám zaistí dosah na celú plochu dosky na žehlenie a komfortné rozpätie, ktoré pri žehlení oceníte. Pre praktické skladovanie môžete navinúť napájací kábel okolo tela žehličky. Vďaka veľkému objemu nádržky 450 ml sa už nebudete musieť zdržovať častým doplňovaním vody a stihnete tak vyžehliť väčšie množstvo prádla.

Čistenie žehličky ETA Victory za vás urobí funkcia SELF CLEAN, ktorá umožní vypustiť nečistoty parnými otvormi spolu s horúcou vodou a tak nezostávajú vo vnútri žehličky. S funkciou ANTI CALC sa nemusíte báť ani usadzovaniu vodného kameňa, pretože práve táto funkcia výrazne eliminuje jeho tvorbu.

Bezpečnosť nadovšetko!
Žehlička ETA Victory je vybavená funkciou AUTO-SHUT OFF, ktorá kontroluje a vyhodnocuje polohu žehličky. Pri dlhšej dobe nečinnosti či v prípade prevrhnutia žehličky na bok dôjde k automatickému odpojeniu od elektrickej siete.

Na tento produkt naviac získate predĺženú záruku na žehliacu plochu 3 roky. Predĺženú záruku si registrujte TU ..

Parametre tovaru Žehlička ETA Victory 2272 90000 čierna + Doprava zadarmo

Názov: Žehlička ETA Victory 2272 90000 čierna + Doprava zadarmo

EAN: 8590393258918

Výrobca: ETA

Typ žehličky: naparovacia s káblom

Príkon: 2600W

Žehliaca plocha: Eloxium

Objem nádržky (na vodu): 450ml

Parný ráz: 170g/min

Konštantná para: 40g/min

Systém proti odkvapkávaniu: Áno

Zvislé naparovanie: Áno

Samočistenie: Áno

Odvápňovanie: Áno

Funkcia kropenia: Áno

Bezpečnostné vypínanie: Áno

Dĺžka kábla: 3m

:

:

:

:

:

:

:

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag