Zubná kefka Oral-B Smart 4 4000S + Doprava zadarmo Oral-B

Zubná kefka Oral-B Smart 4 4000S + Doprava zadarmo

98.90 €

V akcii je Zubná kefka Oral-B Smart 4 4000S + Doprava zadarmo kvalitné značky Oral-B - tento tovar si môžete zaobstarať vo výhodnej akcii za 98.90 €. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 30 EUR alebo viac. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 4210201177326
Do obchodu

Popis

Oral-B

Elektrická zubná kefka

  • bezdrôtová prevádzka • odstraňuje až o 100 % viac plaku • pre zdravé ďasná • kontrola intenzity tlaku • časovač • 3 režimy čistenia (každodenný, bieliaci, jemný) • aplikácia pre spätnú väzbu v reálnom čase • Bluetooth • kapacita batérie až 14 dní

Oral-B Smart 4S Sensitive, biela
Úsmev, prosím! Nebojte sa ukázať svoj chrup. Starajte sa o neho využitím šikovnej elektrickej kefky od spoločnosti Oral-B, ktorá vám pomôže k zdravým a krásnym zubom bez kazov a plaku. Na telo prístroja nasadíte jednu z výmenných hláv, stlačíte tlačidlo a môžete ihneď začať s čistením. Praktický časovač sa automaticky spustí spolu s kefkou a po uplynutí odporúčaných dvoch minút vás upozorní jemnými vibráciami, aby ste vždy vedeli, kedy už môžete prestať s čistením.

Výkonná integrovaná batéria vás nesklame ani na dlhých pracovných cestách alebo na dovolenke. Prístroj na jediné nabitie vydrží plne funkčný až po dobu 14 dní, takže s ním bez obáv môžete vycestovať s vedomím, že svojmu chrupu budete aj mimo domova venovať maximálnu starostlivosť. Pre ešte kvalitnejšie čistenie zubov prepojte kefku so svojím telefónom či tabletom prostredníctvom Bluetooth a sledujte v reálnom čase odporúčania aplikácie, ako zlepšiť svoju techniku na dosiahnutie tých najlepších výsledkov.

Obsah balenia
rukoväť s nabíjačkou
čistiaca hlavica Sensi Ultra Thin
čistiaca hlavica Cross Action.

Parametre tovaru Zubná kefka Oral-B Smart 4 4000S + Doprava zadarmo

Názov: Zubná kefka Oral-B Smart 4 4000S + Doprava zadarmo

EAN: 4210201177326

Výrobca: Oral-B

Typ: oscilačno-rotačný

Počet sterov za minútu: 40000

Úložný priestor: Áno

Ústna sprcha: Nie

Zdroj energie: akumulátorový (Li-On)

Časovač: Áno

SMART: Áno

Bielenie: Áno

Tlakový senzor: Áno

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag