Zvlhčovač vzduchu ETA Azzuro 0626 90000 biely + Doprava zadarmo ETA

Zvlhčovač vzduchu ETA Azzuro 0626 90000 biely + Doprava zadarmo

119.00 €

Hit z katalógu: Zvlhčovač vzduchu ETA Azzuro 0626 90000 biely + Doprava zadarmo čo berieme od značky ETA - tento hit ľahko nájdete v perfektnej akcii za 119.00 €. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 30 EUR a viac! Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Značka: 
SKU: 8590393289547
Do obchodu

Popis

ETA

Manažér domácej pohody
Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu ETA Azzuro je neoceniteľným pomocníkom pre pohodovú domácu atmosféru, v ktorej je radosť voľne sa nadýchnuť. Svoje uplatnenie nájde predovšetkým behom vykurovacej sezóny, ale aj mimo nej. Dokáže zmerať hodnotu relatívnej vlhkosti a vďaka funkcii automatickej regulácie vlhkosti preruší po dosiahnutí nastavenej hodnoty svoju prevádzku.

Na výber máte 3 úrovne intenzity rozprašovania, ktoré ovplyvňujú aj príkon spotrebiča. Pri najnižšej intenzite príkon neprekročí 25 W, a tak je prevádzka veľmi úsporná. Vďaka voliteľnej funkcii tvorby teplej pary bude zvlhčovanie v zimných mesiacoch ešte príjemnejšie.

Zvlhčovač ETA Azzuro je vhodný do miestností a domácností o rozlohe až 50 m2. Otočný výstup pary a ultrazvuková technológia zaistia rozptýlenie pary do všetkých strán, prirodzená cirkulácia vzduchu sa potom postará o rovnomerné zvýšenie vlhkosti vo všetkých zákutiach. Samozrejmou súčasťou je vstupný ochranný filter.

Optimálnou vlhkosťou to však nekončí – ETA Azzuro disponuje tiež ionizátorom, ktorý zlepšuje kvalitu vzduchu. Navyše vás informuje o aktuálnej izbovej teplote.

Tichá prevádzka dňom aj nocou
Prevádzka zvlhčovača ETA Azzuro je veľmi tichá. Spánkový režim potom umožní aj vypnutie svetelnej signalizácie. Kvalitný vzduch si tak môžete dopriať tiež v noci, čo sa môže pozitívne odraziť na kvalite vášho spánku.

S tým, že by cez noc došla zásoba vody, si pritom vôbec nemusíte lámať hlavu. Vďaka veľkej nádržke na vodu o objeme 7,6 l môže zvlhčovač nepretržite bežať až 30 hodín. V prípade vyprázdnenia sa navyše sám automaticky vypne.

Pokiaľ však už dopredu viete, že budete chcieť zvlhčovač v určitú dobu vypnúť, nemusíte každú chvíľu hypnotizovať hodiny. Jednoducho nastavíte časovač prevádzky na 1 až 12 hodín a Azzuro sa vášmu plánu prispôsobí.

Pohladenie pre vaše zmysly
Ta správna vôňa dokáže s vašou náladou zázraky. V kombinácii s vonnými olejmi vykúzlite zo zvlhčovača Azzuro účinnú aróma lampu, ktorá príjemne prevonia celú vašu domácnosť.

Zamilujete si aj jeho dotykové ovládanie – stačí použiť prsty a ľahko sa zorientovať na prehľadnom LCD displeji. Rovnako tak jednoducho naplníte aj nádobku na vodu opatrenú praktickým držadlom. Stabilitu potom spoľahlivo zaistia protisklzové nožičky.

Predĺžená záruka

Na zvlhčovač vzduchu ETA Azzuro sa vzťahuje bezplatná služba Predĺžená záruka. Po registrácii sa tak záruka na celý produkt predĺži na 3 roky.
Predĺženú záruku si zaregistrujte TU.

.

Parametre tovaru Zvlhčovač vzduchu ETA Azzuro 0626 90000 biely + Doprava zadarmo

Názov: Zvlhčovač vzduchu ETA Azzuro 0626 90000 biely + Doprava zadarmo

EAN: 8590393289547

Výrobca: ETA

Ultrazvukový systém: Áno

Odporúčaná veľkosť miestnosti: 125m3

Ionizácia: Áno

Maximálna spotreba vody: 0.4l/hod

Objem nádrže (na vodu): 7.6l

Doba prevádzky: 30hod.

Príkon: 115W

Regulácia vlhkosti: Áno

Displej: LCD

Počet stupňov výkonu: 3

Mobilný zvlhčovač (kolieska): Nie

Aromaterapia: Áno

Odnímateľná nádrž na vodu: Áno

Timer/Časovač: Áno

:

:

:

:

:

:

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag